Pracownicy szkoły

Pracownicy szkoły

Grono pedagogiczne
w roku szkonym 2017/2018

Lp. Nazwisko i imię Funkcja
1. Anchimowicz Barbara Dyrektor
2. Wakoń Monika Wicedyrektor
3. Iwaniec Halina J. polski
4. Olucha Teresa J. polski
5. Królikowska Jadwiga Matematyka
6. Borowska Elżbieta Matematyka
7. Klimczuk Joanna Historia
8. Kuryjak Jolanta Przyroda
9. Gumienny Albin Informatyka, Zajęcia komputerowe, ICIM
10. Drozda Marzena Technika, Zajęcia techniczne, Informatyka
11. Obst Jolanta J. angielski
12. Wojciechowska Anna J. angielski
13. Suska Agnieszka J. angielski
14. Barlińska Dorota Bibliotekarz, ICIM
15. Branewska Katarzyna Pedagog wpomagający
16. Konopko Ireneusz Muzyka, Plastyka
17. Stępień Bożena Religia
18. Marciniak Jolanta Religia, Informatyka, Zajęcia komputerowe, Wychowanie do życia w rodzinie
19. Miszczuk Wojciech W-f
20. Stafijowski Dariusz W-f
21. Szafiński Julian W-f
22. Sowa-Zduńczuk Agnieszka W-f, Informatyka
23. Ziarek Katarzyna Logopeda
24. Berezowska Elżbieta Psycholog
25. Łydzińska Małgorzata Pedagog szkolny
26. Chmiel Ewa Edukacja wczesnoszkolna
27. Bojczuk Krystyna Edukacja wczesnoszkolna
28. Kozłowski Waldemar Edukacja wczesnoszkolna
29. Fanczak Elżbieta Edukacja wczesnoszkolna
30. Żyszkowska Iwona Edukacja wczesnoszkolna
31. Farian Agata Edukacja wczesnoszkolna
32. Sebestyańska Barbara Edukacja wczesnoszkolna
33. Kisiel - Tałaj Iwona Edukacja wczesnoszkolna
34. Sroka Alicja Pedagog wspomagający
35. Kiwińska Danuta Pedagog wspomagający
36. Jabłońska Anna Wychowawca świetlicy
37. Szmagalska Teresa Pedagog wspomagający
38. Rudnik Edyta Pedagog wspomagający
39. Kuchta Adam Rehabilitacja
40. Łuszczyńska Marta Wychowawca świetlicy
41. Szymańska Maryla Geografia, Wychowawca świetlicy, Zajęcia rozwijające kreatywność
42. Chodorowska Iwona Fizyka
43. Kopciewicz Teresa Chemia
44. Sokół-Dobrzańska Barbara Doradztwo zawodowe
45. Raczyńska-Cyfra Agnieszka Język angielski, Język niemiecki
46. Jankowska Agnieszka Język polski, Wychowawca świetlicy


Pracownicy administracji

Lp. Nazwisko i imię Funkcja
1. Kowalska Barbara Główny księgowy
2. Radziejczuk-Romanowska Katarzyna Kierownik gospodarczy
3. Dorosz Ewa Sekretarz szkoły
4. Kowalczyk Bożena Intendent
5. Śliwińska Joanna Referent księgowy


Pracownicy obsługi

Lp. Nazwisko i imię Funkcja
1. Banaś Małgorzata Kucharz
2. Humeniuk Ewelina Pomoc kuchenna
3. Siemińska Irena Sprzątaczka
4. Korszla Anna Sprzątaczka
5. Michalak Joanna Sprzątaczka
6. Szyszkowska Elżbieta Opiekun dzieci na przejściu dla pieszych
7. Kita Andrzej Konserwator
8. Dorosz Bogdan Konserwator - robotnik gospodarczy
9. Kołtuniuk Krzysztof Kierowca
10. Knapińska Ewa Pomoc nauczyciela

  Ustaw stronę jako startową!  Dodaj stronę do ulubionych!  Wyślij do nas list! Do góry